_- bernatowicz agnieszka zaowocuj zdrowiem dietetyk online nowa sól oława jelcz laskowice strzelce opolskie przepisy zdrowe gotowanie (1)
dietetyk wrocław nysa oława strzelce oposlkie jelcz laskowice online smacznie szybko zdrowo

Pierwsze lata studiów pokazały mi, że dietetyka to nie tylko odchudzanie. Dietoterapia może wspierać farmakoterapię a czasami być nawet ważniejsza od nie np. w niedożywieniu i niektórych chorobach układu pokarmowego.

Starając się wprowadzać zdobywaną wiedzę w życie zrozumiałam, że jest to długi proces. Droga u każdego będzie wyglądać inaczej. Będzie składać się z różnej ilości kroków oraz tempa.

Tak naprawdę nie chodzi o dietę, a o zmianę stylu życia.

Dlatego misją Poradni ZAOWOCUJ ZDROWIEM jest nauczenie

  • Zdrowego podejścia do odżywiania, w którym na wszystko jest miejsce.
  • Jak krok po kroju przejąć kontrolę nad życiem, kiedy choroba zmienia je o 180°.
dietetyk online oława jelcz stzrelce laskowice opolskie oława szybki dobry trwała dieta

Należę do Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Swoją pracę opieram na EBM (ang. evidence-based medicine) czyli medycynie opartej na dowodach naukowych.

Regularnie uczestniczę w konferencjach, szkoleniach i kursach, aby być na bieżąco z aktualnymi zaleceniami dotyczącymi żywienia w zdrowiu i chorobach.

Szczególną uwagę poświęcam schorzeniom związanym z gospodarką hormonalną (insulinooporność, choroby tarczycy), układu pokarmowego i chorobom cywilizacyjnym.

Jestem Edukatorem w cukrzycy oraz Specjalistą SOIT – School Of Insulinresistance Therapy.

Prywatnie jestem miłośniczką zielonych roślin. „Odkrywcą” pałaców i zamków, albo raczej tego, co po nich zostało. Jestem również uczestnikiem gry terenowej Geocaching. Poznaję znane lub zapomniane miejsca.

Dodatkowo lubię wyrażać się poprzez tworzenie różnych rzeczy. Aktualnie są to gliniane miseczki, które można zobaczyć na Instagramie i Facbooku @pani.jagna.

Dietetyk z pasją do roślin